Sentralbordet Tlf 64 94 40 40 (Hverdager kl 7-17 )

Øistein Kvarme

Dagligleder

905 51 099

oistein@blomstertak.no

Line Westgaard

Markedsansvarlig

Tilsynsleder

930 39 946

line@blomstertak.no

Marthe Fossum

Administrasjon
Personal
Økonomi

911 15 017

marthe@blomstertak.no

Espen Solheim

Monterings og logistikkleder

908 06 924

espen@blomstertak.no

Sedumtak pris

Svein Sandvik

Salg / Rådgiver

411 63 895

svein@blomstertak.no

Sedumtak pris

Magnus Nøring

Salg / Partnere

480 76 952

magnus@blomstertak.no

Torbjørn L. Angel

Prosjektansvarlig

902 17 930

torbjorn@blomstertak.no

Sofie Knudsen

Tilsyn - Administrasjon
Vareleveranser

410 42 987

sofie@blomstertak.no

Aron Balaz

Fagansvarlig
Tilsyn - Utførelse

hei@blomstertak.no

 

sedumtak grønne tak

Blomstertak As er deleid av Veg Tech Ab.
Veg Tech AB har aksjemajoriteten i Blomstertak AS, og vi er deres norske avdeling. De igjen er eid av børsnoterte Nordic Waterproofing.